21.05.2021

MojaAviva umożliwia szybki dostęp online nie tylko do ubezpieczeń, ale i  PPK : aleBank.pl – Portal ekonomiczny – Najbliżej FinansówNowość dla klientów Avivy - szybsze wypłacanie świadczeń

 

W tym tygodniu w serwisie MojaAviva pojawiła się nowa funkcja. Od teraz klienci mogą zgłosić online pobyt w szpitalu i leczenie szpitalne. Według firmy, ta opcja znacznie usprawni wypłatę świadczeń.

 

Roszczenia z umów szpitalnych to te najczęściej zgłaszane przez klientów. Z nowej opcji mogą także korzystać właściciele grupówek, oraz osoby zgłaszające szkodę jako następstwo wypadku. Bez względu na to, czy zgłoszenie zostało złożone telefonicznie, pocztowo czy online, nowa funkcja umożliwia podgląd statusu rozpatrywanego wniosku. 

 

 

 

 

Stowarzyszenie UNICORN | LinkedInKierunek studiów podyplomowych pod patronatem Stowarzyszenia Unicorn

 

Stowarzyszenie Unicorn od ponad 20 lat zajmuje się zapewnianiem psychologicznego wsparcia dla osób toczących walkę z nowotworami oraz dla ich bliskich. Organizację tworzą ludzie, którzy są specjalistami w dziedzinie psychoonkologii.

Nic dziwnego, że dzięki zaangażowaniu stowarzyszenia, powstał na Uniwersytecie Jagiellońskim wyjątkowy kierunek studiów podyplomowych - psychoonkologia w praktyce klinicznej, który współorganizowany jest właśnie przez Unicorn.   

 

Tak stowarzyszenie opisuje kierunek:

Innowacyjność studiów polega na komplementarnym kształceniu teoretycznym i praktycznym. Studia mają charakter doskonalący, przygotowują do pracy w zespołach opieki paliatywnej i hospicyjnej, a także umożliwiają ubieganie się o certyfikat psychoonkologa. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń. 

 

Właśnie ruszyła rekrutacja na kolejny semestr. Więcej o zasadach rekrutacji oraz szczegółowe dane o studiach można znaleźć na stronie uniwersytetu.

 
Zobacz wszystkie aktualności