05.02.2021

 Znalezione obrazy dla zapytania: fundacja mamy serceFundacja Mamy Serce organizuje Wirtualny Bieg Charytatywny Mamy Serce W Jednym Rytmie

 

Fundacja Mamy Serce działa już od 9 lat. Jej główną misją jest pomoc dzieciom, które urodziły się z wadami serca. Organizacja zapewnia rodzinom wsparcie psychologiczne oraz dofinansowuje zabiegi, pobyt w szpitalu i sprzęt kardiologiczny, aby choć trochę ułatwić podopiecznym życie. 

 

Na czym polega Wirtualny Bieg Charytatywny?

Wydarzenie ma być okazją do szerzenia wiedzy o wadach serca, chwilą na refleksję jak i zachętą do aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia. 

Aby zapisać się na bieg należy to zrobić na stronie  www.protimer.pl/zapisy. Wpisowe wynosi od 20-50 zł. Bieg odbędzie się w dniach 13-14 lutego 2021.

W tych dniach wszyscy chętni mają za zadanie przebiec dowolny dystans (dowolnym sposobem, może być nawet bieżnia!), udokumentować swój bieg (np. zrzut ekranu z aplikacji mierzącej dystans) i podzielić się swoim wynikiem na wydarzeniu na FB pod hasztagami #FundacjaMamySerce i #BiegMamySerceWJednym Rytmie.

 

Więcej szczegółów na stronie organizacji:

https://www.mamyserce.org.pl/archiwum/bieg-charytatywny

 

 

Pamiętajcie, że fundację Mamy Serce możecie wspierać za naszym pośrednictwem. 

 
 
 

Znalezione obrazy dla zapytania: uniwersytet dzieciUniwersytet Dzieci otwiera nowe specjalizacje!

 

Uniwersytet Dzieci to organizacja, która organizuje wykłady i warsztaty dla dzieci prowadzone przez naukowców i ekspertów z różnych dziedzin. Fundacja ma swoje punkty w największych Polskich miastach, ale obecnie wszystkie zajęcia odbywają się zdalnie, dlatego na warsztaty może zapisać się każdy!

  Nowe specjalizacje pojawiły się na kierunku Mistrz i Uczeń. Rekrutacja trwa do 8 lutego!
 W ramach nowych zajęć dzieciaki mogą zapisywać się między innymi na: astronomię, kryminalistykę, fotografię, modelowanie przestrzenne - druk 3D (Kraków), aktorstwo, dietetykę, produkcję muzyczną, programowanie gier (Warszawa), animacja, genetyka (Olsztyn), robotyka, psychologia społeczna (Wrocław).
 

Na kierunki Nauka do kwadratu również pojawiły się nowe specjalizacje. Rekrutacja trwa do 8 lutego. W Krakowie odbędą się zajęcia z filmoznawstwa, ekologii, reportażu czy zarządzania projektem. 

 

Pamiętajcie, że Uniwersytet Dzieci możecie wspierać za naszym pośrednictwem.

 
 
 

 

Znalezione obrazy dla zapytania: iga świątek pzuPZU zostało oficjalnym sponsorem Igi Świątek!

 

Iga Świątek to pierwsza polska tenisistka, która wygrała wielkoszlemowy turniej French Open. Właśnie rusza kolejny wielkoszlemowy turniej - Australian Open, gdzie Iga zagra w stroju z logo PZU. Towarzystwo Ubezpieczeniowe PZU objęło Igę patronatem na najbliższe 3 lata. 

 

– Jestem szczęśliwa, że mam wsparcie tak poważnej firmy jak PZU. Dzięki temu będę mogła skupić się na pracy na korcie, by dostarczyć kibicom wielu wspaniałych sportowych emocji. Za tydzień zagram w wielkoszlemowym turnieju Australian Open i już czuję wsparcie fanów z Polski – mówi Iga Świątek.

 

PZU to jeden z największych ubezpieczycieli na polskim rynku. Tradycje PZU SA sięgają 1803 roku, kiedy powstało pierwsze na ziemiach polskich towarzystwo ubezpieczeniowe. Na Giełdzie Papierów Wartościowych PZU od debiutu znajduje się w czołówce najwyżej wycenianych i najbardziej płynnych spółek. Grupa PZU świadczy usługi dla 22 milionów klientów w pięciu krajach. 

 

 

Zobacz wszystkie aktualności