12.03.2021

Link4 - OC AC Kalkulator 18 firm ubezpieczeniowych | Rankomat.pl

Gdzie kupisz najlepsze ubezpieczenie OC?

Dziennik Rzeczpospolita przeprowadził analizy, których wynikiem jest tegoroczny ranking ubezpieczeń komunikacyjnych. Przy tworzeniu rankingu pod uwagę brane były różne towarzystwa ubezpieczeniowe. Były one oceniane pod kątem ceny za polisę, ale także za ceny i zakres pakietów dodatkowych (NNW, Assistance).

Okazuje się, że najlepszą ofertą ubezpieczenia komunikacyjnego może poszczycić się towarzystwo LINK4! LINK4 zdobyło 22,3 punkty na 30 możliwych, a tuż obok, na drugim miejscu plasuje się Warta oraz PZU. Poza podium znalazły się Uniqa, Compensa czy Proama. W zestawieniu najsłabiej wypadło towarzystwo Wiener oraz Hestia.

 
 
 

Niezwykła inicjatywa fundacji Daj Herbatę z okazji Dnia Kobiet

FUNDACJA DAJ HERBATĘ

 

Daj Herbatę to fundacja działająca na terenie Warszawy. Fundacja aktywnie zajmuje się problemem bezdomności na ulicach stolicy. Wolontariusze niemal codziennie odwiedzają swoich podopiecznych rozdając im ciepłe posiłki oraz potrzebne ubrania. Często organizują zbiórki przeróżne zbiórki, dzięki którym mogą pomóc tym najbardziej potrzebującym. Pieniądze zbierane są na jedzenie, leki, a nawet pomoc medyczną. Organizacja przyjmuje także ubrania oraz inne przedmioty codziennego użytku (jednocześnie apelując, aby oddawane rzeczy były w dobrym stanie - pamiętajmy, aby zbiórek charytatywnych nie traktować jak koszy na śmieci!). Fundacja robi ogromną robotę w uświadamianiu społeczeństwa w temacie bezdomności. Na kontach społecznościowych organizacji można zobaczyć obszerne relacje z wydawania posiłków oraz poznać bliżej podopiecznych: ich imiona, historie oraz pragnienia. Dzięki ich pracy bezdomni przestają być anonimowymi osobami, które “znikną” w momencie gdy miniemy ich na ulicy i odwrócimy wzrok. Z okazji Dnia Kobiet Daj Herbatę wyszło z niesamowitą inicjatywą. Akcja “Kobiecość też bywa bezdomna”, zorganizowana razem z organizacją Serce Miasta, okazała się pięknym prezentem dla podopiecznych fundacji. Panie, które są pod skrzydłami organizacji, zostały zaproszone na szereg zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich, a także na zakupy w najlepszych sklepach. Panie prócz pięknych włosów, paznokci oraz ciuchów miały szansę dobrać także odpowiednią bieliznę, zwłaszcza biustonosze, które odpowiednio dopasowane chronią kręgosłup. Relacje ze wszystkich metamorfoz można zobaczyć na Facebooku fundacji. Akcję wsparły nawet jedne z większych marek na rynku, np. L’Oreal, a o kampanii można było usłyszeć nawet w programie Dzień Dobry TVN. Ten piękny gest został dostrzeżony w całym kraju, a szczęście obdarowanych i radość towarzysząca wolontariuszom były bezcenne i nikt na długo nie zapomni tej przygody. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z akcji, które pochodzą z Facebooka fundacji “Daj Herbatę”. Przypominamy także, że fundację można wspierać za naszym pośrednictwem, a także zachęcamy do śledzenia ich działalności oraz wsparcia, ponieważ Ci ludzie robią wspaniałe rzeczy!

 

 

Zobacz wszystkie aktualności