09.04.2021

Młody biznes pisania na klawiaturze i słuchanie muzyki. Darmowe ZdjęciaW TUW zgłosisz szkodę online

Jesteś klientem towarzystwa ubezpieczeniowego TUW? Firma wprowadziła możliwość internetowego zgłaszania szkody! Możliwość zgłoszenia szkody online to już standard w większości towarzystw. Dzięki temu zdarzenie zgłosimy szybko i wygodnie, bez wychodzenia z domu. W tej chwili w TUW można zgłosić jedynie szkody w pojeździe lub w mieniu, ale trwają prace nad wdrożeniem kolejnych formularzy. Aby zgłosić szkodę online, należy wejść na stronę TUW i przejść do zakładki Zgłoś szkodę

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przyjmowanie łapówki to przestępstwo Darmowe Zdjęcia 

Ile odszkodowań wypłacili ubezpieczyciele w zeszłym roku?

 

W 2020 roku ubezpieczyciele wypłacili 39,7 mld zł odszkodowań. Natomiast Polacy na zakup ubezpieczeń przeznaczyli około 63,5 mld zł. Wyniki są bardzo porównywalne do poprzednich lat, co oznacza, że mimo pandemii nie rezygnujemy z ochrony ubezpieczeniowej. 

Statystyki wykazują, że o ponad 10% zwiększyła suma wypłacanych odszkodowań z tytułu zgonu ubezpieczonego. 17,4 mld zł zostało przeznaczonych na wypłaty z ubezpieczeń na życie.

Z ubezpieczeń można korzystać także w razie zachorowania na koronawirusa. Serwis PRNews.pl przywołuje prawdzie zdarzenia związane z zachorowaniami na COVID-19, przy których została udzielona pomoc finansowa dzięki polisie: 

 

1. Turystyczna polisa ze składką 200 zł (wyjazd tygodniowy) umożliwił poszkodowanemu otrzymanie odszkodowania na sumę 140 tys. zł. Ubezpieczający zaraził się wirusem podczas pobytu w USA. Polisa pokryła koszty transportu ambulansem oraz 5-dniowy pobyt w szpitalu.

2. Turystyczna polisa ze składką 300 zł (dwutygodniowy wyjazd). W czasie pobytu w Niemczech u poszkodowanego wykryto zakażenie wirusem SARS-CoV-2. Całkowity koszt hospitalizacji i terapii tlenowej to 15,5 tys. zł. Ubezpieczenie pokryło wszystkie wydatki. 

 

 

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, drzewo pestkowe, na świeżym powietrzu i tekst „wiosenne MEETINGI Z TELESKOPAMI edycja Ⅳ Zgłoś się do nas po jeden z 25 teleskopów obserwuj niebo razem z nami! teleskopy do dyspozycji wiosenne gwiazdozbiory raporty obserwacyjne zaćmienie Słońca tranzyty na niebie liczba Wolfa piec słoneczny nowy konkurs prelekcje gości zapowiedź projektu sezon na Merkurego Ciemne Niebe www.polaris.org.pl POLARIS -OPP polaris.org.pl 17 www.astroprocent.pl DELA® optica”

Kolejna edycja Wiosennych Meetingów 

 

Stowarzyszenie POLARIS działa już od 1994 roku. Głównym celem organizacji jest popularyzacja astronomii oraz nauk pokrewnych wśród społeczeństwa. POLARIS skupia się przede wszystkim na pomocy osobom, które nie mogą finansowo pozwolić sobie na rozwój swojej astronomicznej pasji. Na takie potrzeby powstało wydarzenie Wiosenne Meetingi, które w tym roku jest przeprowadzane z zastosowaniem pandemicznych zaleceń. POLARIS dysponuje 25 teleskopami, które wypożyczy osobom zainteresowanym na czas trwania wydarzenia. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi, chętni mogą wziąć udział we wspólnym (każdy z własnego podwórka) obserwowania nocnego nieba. Zaplanowano między innymi takie obserwacje jak zaćmienie Słońca oraz atrakcje w postaci konkursów i prelekcji (w formach spotkań online).

 

Zainteresowanych pasjonatów - w tych początkujących jak i całe rodziny z dziećmi, zapraszamy serdecznie do zgłaszania chęci uczestnictwa za pośrednictwem danych na stronie www.polaris.org.p

 

 

 

Zobacz wszystkie aktualności