23.04.2021

Kredyty dla firm bez zaświadczeń, kredyt obrotowy dla firm -Assistance dla firm - jaki jest zakres tego ubezpieczenia dla firm?

Ubezpieczenia dla firm to nie tylko ubezpieczenia majątkowe, które chronią je przed niespodziewanymi zdarzeniami, takimi jak pożar, zalanie. Assistance kojarzy się wszystkim głównie z ubezpieczeniami nieruchomości oraz aut, ale dostęp do usłyg Assistance można otrzymać również w ramach ubezpieczenia firmy. 

 

Co jest w zakresie Assistance dla firm? Tak naprawdę okazuje się, że Assistance w firmach może przydać się znacznie częściej niż w domu. W biurze, gdzie niektóre sprzęty, np. drukarka, są eksploatowane przez wiele osób całymi dniami, o wiele łatwiej jest o szybkie zużycie i uszkodzenie sprzętu. Takie kryzysowe naprawy to jedna z usług oferowanych przez Assistance dla firm. W zakresie są także interwencje takich specjalistów jak hydraulik, ślusarz, szklarz, czy serwisant sprzętu biurowego. 

Coraz bardziej postępująca cyfryzacja firm (zwłaszcza w okresie pandemii), mimo wielu zalet to także okazja do wystąpienia nowych problemów technicznych. Odrębną usługą w Assistance są interwencje informatyczne, które swoje wsparcie oferują przy usuwaniu wirusów komputerowych, odzyskiwaniu utraconych danych - wszystkie te usługi mogą zostać wykonane zdalnie. 

Ważnym elementem działania każdej firmy są także kwestie prawne. Nigdy niewiadomo, kiedy okaże się, że zostaniemy zmuszeni do zasięgnięcia porady prawnej, a w ekstremalnych przypadkach wejścia na drogę sądową. Na wypadek takich sytuacji Assistance dla firm oferuje konsultacje z radcą prawnym, a w razie konieczności pokrycie kosztów adwokata i reprezentacji firmy przed sądem. 

 

Assistance dla firm to dodatek do polisy, który przyda się w wielu sytuacjach. Warto w niego zainwestować i być sobie w przyszłości wdzięcznym. 

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „#UDdlaDorosłych Przyszłość dla dziewczynek jak pokonywać bariery edukacyjne i wzmacniać kompetencje przyszłości? Marta Majchrzak”Cykl webinarów #UDlaDorosłych

Fundacja Uniwersytet Dzieci nie tylko dla dzieci! Fundacja prowadzi obecnie cykl webinarów przeznaczonych szczególnie dla rodziców, nauczycieli oraz edukatorów. Słowem - wszystkich, którzy są ciekawi świata i chcą lepiej tłumaczyć go dzieciom. Będziemy wędrować po tematach bliskich rozumowi, ale i tych skupionych na sercu, by wzbogacać relacje z najmłodszymi - tak do wzięcia udziału w spotkaniach zachęcają organizatorzy.  Na webinarach poruszane są zarówno tematy związane z rozwojem dzieci, ale także kwestie nawiązujące do zdrowego stylu życia i relacji międzyludzkich.

 

Kilka spotkań już za nami, ale wciąż organizowane są kolejne. Ostatnio poruszane były tematy:

Jak pokonywać bariery edukacyjne i wzmacniać kompetencje przyszłości dziewczynek?

Jak budować pozytywne relacje z jedzeniem?

Jak działa mózg nastolatka?


 

Wszystkie minione webinary można obejrzeć na Facebooku Uniwersytetu Dzieci. Zachęcamy do śledzenia ich strony, gdzie regularnie pojawiają się informacje o kolejnych spotkaniach z cyklu #UDlaDorosłych!

 

Zobacz wszystkie aktualności