Podopieczny
Dołączyła: 10.04.2018 | ID: 2068
ZACZNIJ WSPIERAĆ
Konto potwierdzone
Organizacja

Cel szczegółowy: Maciuk, 7694

U Piotrka, gdy miał 3 lata, zdiagnozowano glejaka pnia mózgu. Operacja pozwoliła go zmniejszyć, ale guz zaczął odrastać. Zatrzymała go chemioterapia - jest on teraz zredukowany do 1/2 wielkości wyjściowej. Syn jest ciągle pacjentem poradni onkologicznej. Szczegóły zmagań Piotrka z nowotworem opisujemy na blogu: www.dzielnypiotrek.blogspot.comPiotruś musi być intensywnie rehabilitowany. Nasza sytuacja sprawia, że ośmielamy się apelować o wsparcie. Koszty rehabilitacji synka są dla nas zbyt wysokie. Wykorzystujemy w pełni limit zabiegów rehabilitacji, który przysługuje Piotrkowi z "funduszu". Jednak w opinii lekarzy to stanowczo za mało.

Syn ma 8 lat. Jest pod opieką rehabilitantów i terapeutów wielu specjalności. Mimo naszych wysiłków - wady postawy postępują. Uciskający guz powodował pochylenie głowy i asymetrię ciała, co utrzymuje się do dziś. Piotrek dźwiga też skutki operacji chirurgicznej mózgu i neurotoksycznej chemioterapii.

Rehabilitację komplikuje niska odporność synka. Zwykła infekcja przebiega burzliwie - a wystarczy tydzień przerwy, by nastąpiło pogłębienie jego skolioz. Ideałem byłaby codzienna rehabilitacja w domu.

O czym marzymy? By syn rozwijał się jak najmniej obciążony deficytami. Tyle już trudów ma za sobą!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Maciuk, 7694 wspieracie Państwo intensywną rehabilitację oraz codzienne funkcjonowanie Piotrusia.

Nazwa
Piotr Maciuk
Numer subkonta
Maciuk7694
Funkcja dostępna już wkrótce!

przez dotpay.pl
UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU