Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie

Organizacja
Dołączyła: 22.04.2016 | ID: 293
ZACZNIJ WSPIERAĆ
Konto potwierdzone
Organizacja

Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie

Stowarzyszenie rozpoczęło swoją oficjalną działalność 15.02.2013 roku, zostało wpisane do KRS pod numerem 0000451372. My, czyli członkowie Stowarzyszenia, swoją działalność na rzecz potrzebujących psiaków rasy Beagle prowadziliśmy już jednak na długo przedtem. Były to działania nieformalne, indywidualne, ale prowadzone z sercem i pasją. Kiedy powstało Stowarzyszenie, posiadaliśmy już niemałe doświadczenie, a dzięki nawiązywaniu coraz to nowych kontaktów ze Schroniskami dla Zwierząt, Lecznicami i Weterynarzami, Behawiorystami i Osobami zajmującymi się szkoleniem psów, oraz Hotelami dla Zwierząt, nasze działania nabrały rozmachu, działamy prężnie i dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania były skuteczne.

We wrześniu 2015 roku uzyskaliśmy status Organizacji Pożytku Publicznego.

Ilość psiaków, będących pod naszą opieką stale się zmienia - jedni podopieczni idą do swoich nowych domów, inni trafiają pod nasze skrzydła -  zawsze jest ich kilkanaście. Trafiają do nas psy w różnym wieku, często starsze, chore, którym chcemy zapewnić najlepszą opiekę i leczenie. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc w Domach Tymczasowych, sporo naszych psiaków przebywa w Hotelach dla Zwierząt.

Staramy się zapewnić naszym podopiecznym wszystko, czego potrzebują, dbamy o to, aby do nowych domów wychodzili po zabiegach kastracji i sterylizacji, oraz zaopatrzeni w elektroniczne identyfikatory. Koszty hotelowania, opieki weterynaryjnej, leczenia, zabiegów, są ogromne, dlatego liczy się dla nas każda złotówka, którą nasi Darczyńcy zechcą przekazać na rzecz naszych podopiecznych, i z każdej złotówki cieszymy się tak samo!

Jeżeli ktoś zechce wesprzeć nas swoją darowizną, będziemy ogromnie wdzięczni.

Tylko dzięki Wam możemy pomagać!

Nazwa
BwP
Miasto
Jejkowice
Kod pocztowy
44-290
Ulica
Sumińska 59
Telefon
500803769

NIP
6423183583
REGON
146551965
KRS
0000451372

Strona www
http://www.beaglewpotrzebie.pl
Strona fanpage
https://www.facebook.com/beaglewpotrzebie/
Funkcja dostępna już wkrótce!

przez dotpay.pl
UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU