09.04.2018

W tym tygodniu wyróżniliśmy Fundację Avalon, która działa na rzecz osób chorych i niepełnosprawnych, zwiększając samodzielność, spełniając marzenia i poprawiając komfort ich życia. Co roku otaczają swoją opieką coraz więcej podopiecznych. W tej chwili jest ich ponad 7 000, a aż 99% poleca Avalon innym! 

Jako Fundacja, Avalon stara się wyjść naprzeciw potrzebom osób z niepełnosprawnością i wysokim kosztom rehabilitacji, proponując dofinansowaną funkcjonalną rehabilitację neurologiczną nastawioną na cel pacjenta, mobilizującą do ciągłej pracy nad sobą poprzez ćwiczenia domowe oraz mającą na celu maksymalne usamodzielnienie osoby z niepełnosprawnością. Ze wsparcia mogą skorzystać osoby powyżej 16 roku życia z orzeczeniem o niepełnosprawności.

To właśnie podopieczni są najważniejszymi bohaterami Fundacji. Dzięki posiadaniu subkonta, niepełnosprawni mogą zbierać środki na swoją rehabilitację, otrzymywać wsparcie z 1%, a także uzyskać pomoc organizacji w dotarciu do nowych Darczyńców. 

Aby wesprzeć te działania, odwiedź profil Avalon i kliknij "Zacznij Wspierać" przy wyborze dowolnego ubezpieczenia jednego z 30 towarzystw. Nie zapłacisz nic ponad standardową składkę, a Idea Fair Play przekaże aż 50% swojego przychodu na konto organizacji! 

Zobacz wszystkie aktualności