Podopieczny
Dołączyła: 18.03.2021 | ID: 5847
ZACZNIJ WSPIERAĆ
Konto potwierdzone
Organizacja

Kubuś urodził się we wrześniu 2020 roku. Już wcześniej, bo w 18. tygodniu ciąży dowiedzieliśmy się, że nasz synek przyjdzie na świat z bardzo nietypowym, asymetrycznym wodogłowiem. Jeszcze w czasie trwania ciąży zostały przeprowadzone dwa zabiegi operacyjne, mające na celu wprowadzenie do główki shuntu, który odprowadzi nadmiar płynu mózgowo-rdzeniowego, aby mózg mógł się prawidłowo rozwijać.


Ponieważ założony shunt wypadł i płyn w główce zaczął ponownie narastać, lekarze postanowili rozwiązać ciążę w 35. tygodniu. W pierwszych dniach życia Jakub przeszedł operację założenia układu zastawkowego, który odprowadza nadmiar płynu mózgowo-rdzeniowego. Niestety mimo założonej zastawki jego stan był ciężki, a główka nadal rosła. Lekarze musieli kilka razy usunąć zastawkę. Podczas ponad 4 miesięcznego pobytu w szpitalu Kubuś przeszedł 10 zabiegów operacyjnych. W grudniu 2020 roku u naszego synka wystąpiły także ataki padaczki.


Nasz synek pozostaje pod stałą opieką wielu specjalistów: neurologa, neurochirurga, okulisty, audiologa i osteopaty. Aby uniknąć kolejnych ataków padaczki musi nieustannie przyjmować leki. Wymaga także bardzo intensywnej rehabilitacji, która jest prowadzona różnymi metodami i przez wielu fizjoterapeutów. Na dzień dzisiejszy to jedyny możliwy sposób leczenia, gdyż lekarze nie są w stanie ocenić jakie stałe uszkodzenia spowodowała choroba. Mając na uwadze dobro i zdrowie naszego dziecka, zwracamy się do Państwa z pokorną prośbą o pomoc. Zgromadzone środki umożliwiłyby nam pokrycie kosztów drogiej rehabilitacji oraz wizyt w specjalistycznych poradniach.


Państwa pomoc jest dla nas niezwykle cennym wsparciem, gdyż ma realny wpływ na przyszłość naszego kochanego synka.


Ogromnie dziękujemy za okazane serce

Rodzice Jakuba


Rehabilitacja Akcja trwa: od 01.06.2021 do 30.06.2021

Miesięczny koszt rehabilitacji naszego synka Kubusia.

Rehabilitacja Akcja trwa: od 01.06.2021 do 30.06.2021

Miesięczny koszt rehabilitacji naszego synka Kubusia.

Rehabilitacja Akcja trwa: od 01.06.2021 do 30.06.2021

Miesięczny koszt rehabilitacji naszego synka Kubusia.
Nazwa
Anna Grzegorek
Miasto
Szamotuły
Organizacja
Fundacja "Serca dla Maluszka"
Funkcja dostępna już wkrótce!

przez dotpay.pl
UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU