Fundacja Kastor

Organizacja
Dołączyła: 07.09.2016 | ID: 930
ZACZNIJ WSPIERAĆ
Konto potwierdzone
Organizacja

Fundacja  Kastor już od początku istnienia zajmuje się ograniczeniem nadpopulacji bezdomnych zwierząt poprzez sterylizacje. Walcząc z szarą rzeczywistością, staramy się pomóc choć części zwierząt. Fundacja Kastor, wypełniając swoje statutowe założenia, każdego roku kieruje na zabiegi kastracji i sterylizacji dziesiątki zwierząt, jednak to wciąż za mało. Stale organizujemy nowe akcje propagujące zabiegi sterylizacji. Z naszej pomocy korzystają zarówno psy jak i koty. Te które mają już domy, a ich właściciele są w ciężkiej sytuacji, jak i również bezdomne, porzucone na ulicach.


Fundacja Kastor działa głównie na terenie województwa świętokrzyskiego, gdzie jest wyjątkowo ciężko pomagać, zalewa nas fala potrzebujących zwierząt, lecz mimo to nie odmawiamy pomocy nikomu, wspierając wolontariuszy i potrzebujących w całej Polsce.


Każda złotówka jaka pochodzi od Darczyńców przeznaczana jest wyłącznie na bezpośrednią pomoc. Fundacja nie pokrywa ŻADNYCH kosztów administracyjnych z wpłat, które kierowane są na pomoc zwierzakom. Każda nawet najmniejsza kwota w 100% POMAGA! Wszystkie nasze rozliczenia są jawne i  aktualizowane od roku 2011. Naszą bezwzględną zasadą jest uczciwość i transparentność, ale także pomoc tym najbardziej potrzebującym.


Prowadzimy:

akcję sterylizacji-Od początku działania Fundacji sfinansowaliśmy blisko 1000 zabiegów kastracji i sterylizacji psów, i kotów,

akcję miseczkę- przekazujemy karmę dla najbardziej potrzebujących zwierząt w całej Polsce,

akcję buda-zapewniamy ciepłe budy psom wiejskim- tym najbardziej zaniedbanym i uwiązanym na krótkich łańcuchach,

a także  finansujemy leczenie, szukamy najlepszych domów dla naszych podopiecznych.

Nazwa
Kastor
Miasto
Kielce
Kod pocztowy
25-357
Ulica
Karłowicza 11/28
Telefon
534667290

NIP
9452164992
REGON
122411830
KRS
0000397187

Strona www
http://www.fundacjakastor.org
Strona fanpage
https://www.facebook.com/fundacjakastor/
Funkcja dostępna już wkrótce!

przez dotpay.pl
UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU