Fundacja Marka Kamińskiego

Organizacja
Dołączyła: 14.04.2021 | ID: 5849
ZACZNIJ WSPIERAĆ
Konto potwierdzone
Organizacja

Fundacja Marka Kamińskiego od 7 lat pomaga młodzieży, której brakuje wsparcia, motywacji i wiary w siebie, co może skutkować poczuciem wykluczenia, czy przerodzić się w stany depresyjne.

Dla osób w wieku 14-17 lat stworzyliśmy Life Plan Academy. Program bazuje na 5 krokach Metody Biegun Marka Kamińskiego, opracowanej na bazie osobistych doświadczeń zdobytych podczas ekstremalnych wypraw.

Celem programu jest zmiana jakości życia, zapobieganie depresji i  budowa własnej wartości, poprzez naukę osiągania indywidualnych celów. 

Biorąc udział w programie, młodzież nauczy się wyznaczania celów, budowania skutecznego planu działania, czerpania z własnego potencjału, odkrywania siebie i swoich możliwości, odejścia od konwencjonalnego sposobu myślenia, radzenia sobie z porażkami i wyciągania z nich pozytywnych wniosków na przyszłość. Młodzież będzie przygotowana do stosowania niestandardowych rozwiązań, kreatywności i elastyczności myślenia. Program wyposaża dzieci i młodzież w kapitał, który zaprocentuje do końca ich życia. Dajemy dzieciom moc do walki o swoje marzenia. Dla nas w Fundacji każde dziecko jest ważne i chcemy, by tak się poczuło w swoim życiu. 

Poprzez nasze działania chcemy kształtować lepszą przyszłość człowieka w harmonii z naturą, otoczeniem i światem.

Jak pracujemy?

Przekazujemy Life Plan Academy w formie nieodpłatnej licencji oraz szkolimy opiekunów dzieci innych organizacji na całym świecie. W ten sposób możemy działać globalnie w sposób elastyczny i zwinny, czyli równolegle prowadzić program w wielu krajach, wspierając dużą ilość dzieci.

Program realizowany jest w 8 modułach warsztatowych, zawierających interaktywne ćwiczenia i zadania pracy indywidualnej. 

Life Plan Academy to:

  • 150h szkoleniowych w formie warsztatów

  • 25h zajęć indywidualnych dziecka z trenerem 

  • 25h pracy własnej dziecka (ćwiczenia). 


Nazwa
Fundacja Marka Kamińskiego
Miasto
Gdańsk
Kod pocztowy
80-266
Ulica
Al. Grunwaldzka 212

NIP
5842006715
REGON
191275740
KRS
0000133671

Strona www
https://marekkaminski.com/
Strona fanpage
https://www.facebook.com/FundacjaMarkaKaminskiego
Funkcja dostępna już wkrótce!

przez dotpay.pl
UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU