25.09.2017

W tym tygodniu gorąco zachęcamy do wspierania darowiznami Fundacji Przystanek Rodzina. Organizacja ta zajmuje się szeroko rozumianą pomocą rodzinom zastępczym i dzieciom, które sa pod ich opieką. Skąd pomysł na takie działania? 

"Fundacja została założona przez rodziny, które pierwszy raz spotkały się w lutym 2013r. podczas szkolenia dla kandydatów na opiekunów zastępczych, które zakończyło się w czerwcu 2013r. W ramach praktyk, w działających od kilku lat placówkach pieczy zastępczej, odczuliśmy olbrzymią potrzebę wsparcia i wszelkiej pomocy dla tych rodzin działających na naszym terenie. Ostatecznie już na pierwszym spotkaniu, po zakończonym szkoleniu i po podzieleniu się pomysłem, inicjatywa uzyskała dużą aprobatę wszystkich osób. Każdy z nas przedstawił wizję i swój indywidualny wkład w działanie na rzecz Fundacji. Już po kilku spotkaniach mieliśmy wybraną nazwę, zaprojektowane logo, określone cele i zasady działania, a także zarys naszego statutu.

By wesprzeć Przystanek Rodzina, wystarczy kliknąć tutaj. Idea Fair Play przekaże fundacji 50% zysku z każdej polisy ubezpieczeniowej. 

Zobacz wszystkie aktualności