Fundacja Pomagam

Organizacja
Dołączyła: 26.04.2017 | ID: 990
ZACZNIJ WSPIERAĆ
Konto potwierdzone
Organizacja

Fundacja Pomagam powstała z końcem 2006 roku. Pomagamy przede wszystkim ciężko chorym dzieciom, których rodzice nie są w stanie sami sfinansować koniecznego leczenia i rehabilitacji, a także wychowankom placówek takich jak domy dziecka, zapewniając im materialne wsparcie, organizując dla nich okolicznościowe imprezy i wyjazdy edukacyjno-integracyjne. Wspieramy również młode osoby w trudnej sytuacji rodzinnej i bytowej, które rozpoczynają samodzielne życie, pomagamy rozwijać talenty sportowe młodzieży, a ponadto współpracujemy z innymi organizacjami, dla których – tak jak i dla nas – najcenniejszą wartością jest altruizm.

Poprzez swoją działalność pragniemy zwrócić uwagę jak największej ilości osób Wielkiego Serca na problemy, z jakimi borykają się inni ludzie, a zwłaszcza dzieci chore i z domów dziecka, bo to im poświęcamy szczególną uwagę. Dla naszej fundacji liczy się konkretna pomoc, jaką niesiemy – i dzięki której inni zyskują szansę wygrania walki z chorobą, odzyskania sprawności, zrealizowania osobistej pasji, czy po prostu spełnienia swoich dziecięcych marzeń.

W trakcie tych kilku lat działalności, Fundacja Pomagam, podjęła się organizacji zbiórek publicznych, pikników rodzinnych, zbiórek pieniędzy na dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, zimowych, turnusów rehabilitacyjnych. Staramy się w sposób efektywny pozyskiwać pieniądze na leczenie, rehabilitację oraz zakup niezbędnych środków medycznych dla naszych Podopiecznych, w celu poprawy ich stanu zdrowia. Ponad to dokładamy wszelkich starań, aby regularnie organizować imprezy okolicznościowe, warsztaty czy konkursy dla Podopiecznych Fundacji Pomagam, w celu rozwoju ich zainteresowań, uzdolnień oraz oderwania ich od życia obarczonego chorobą i cierpieniem.

Nazwa
Fundacja Pomagam
Miasto
Łódź
Kod pocztowy
90-254
Ulica
Ul. Piramowicza 9
Telefon
+426300900

NIP
7251941933
REGON
100334258
KRS
0000277044

Strona www
http://www.fundacjapomagam.pl
Strona fanpage
https://www.facebook.com/FundacjaPomagam/
Funkcja dostępna już wkrótce!

przez dotpay.pl
Jesteś podopiecznym organizacji Fundacja Pomagam?
Zarejestruj się jako podopieczny tej organizacji
UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU