Fundacja Europejskie Centrum Edukacji "Po Prostu"

Organizacja
Dołączyła: 12.06.2016 | ID: 574
ZACZNIJ WSPIERAĆ
Konto potwierdzone
Organizacja

Misją fundacji jest szerzenie w Polsce i w Europie wiedzy z zakresu seksuologii, onkologii i profilaktyki. Dziedzin, które się ze sobą przenikają, a które są owiane tabu i wieloma mitami! Pomimo, że mamy XXI wiek!

 

Przecież każdy ma prawo – demokracja dla ludzkiej seksualności! Dla osób pełnosprawnych i niepełnosprawnych ruchowo, niepełnosprawnych intelektualnie, starszych, po przebytych chorobach onkologicznych, o innej orientacji seksualnej! – to ważny i piękny element życia. Ale trzeba powiedzieć STOP dla wykorzystywania seksualnego dorosłych i dzieci, dla aktów gwałtu, w szczególności tych w małżeństwach!

Chcemy również łamać tabu wstydu – aby ludzie zaczęli zwracać uwagę na swoją PUPĘ i KUPĘ! Bo rak jelita grubego jest PIERWSZYM pod względem częstości występowania nowotworem u kobiet i mężczyzn w Europie! W Polsce DRUGI pod względem częstość występowania nowotwór u kobiet i mężczyzn. Powiedźmy razem temu STOP! A więc porzućmy wstydu skorupę i pokażmy lekarzowi naszą PUPĘ!

Podsumowując, naszym głównym celem jest prowadzenie edukacji psychoseksualnej, przeciwuzależnieniowej i profilaktycznej oraz zmniejszenie śmiertelności z powodu raka jelita cienkiego i grubego, poprawa jakości życia chorych oraz szerzenie profilaktyki przeciwnowotworowej.

Nasze autorskie projekty: Ważne sprawy Przedszkolaka, Ważne sprawy małego Żaka, 100% Mnie bez zagłuszaczy

Współpracujemy z specjalistami Bianca Beata Kotoro, Wiesław Sokoluk i inni.

Nazwa
po prostu
Miasto
warszawa
Kod pocztowy
02-797
Ulica
al ken 49 / 235
Telefon
602515075

NIP
9512370822
REGON
146857204
KRS
0000474431

Strona www
http://www.poprostu.org
Funkcja dostępna już wkrótce!

przez dotpay.pl
UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU