Stowarzyszenie Postaw Na Zdrowie

Organizacja
Dołączyła: 29.08.2019 | ID: 5777
ZACZNIJ WSPIERAĆ
Konto potwierdzone
Organizacja

Stowarzyszenie Postaw Na Zdrowie dąży do zrealizowania projektu społecznego "Od rolnika bez pośrednika", którego głównym celem jest stworzenie społecznej strony ogłoszeniowej łączącej rolników i wytwórców z odbiorcami z miast. Strona będzie motorem do wymian produktów pomiędzy rolnikami/ wytwórcami, a klientami/ odbiorcami.


Dlatego chcemy organizować się i zmieniać naszą lokalną i regionalną rzeczywistość:

1. Planujemy zwiększać świadomość rolników zarówno w zakresie prowadzenia ekologicznego gospodarstwa wolnego od sztucznych nawozów i pestycydów, jak i organizować oraz promować spotkania uświadamiające w gminach i powiatach na terenie całej Polski,

2. Chcemy uświadamiać rolników o możliwości promocji swoich produktów,

3. Chcemy uświadamiać konsumentów o istotnych faktach na temat produktów spożywczych, zwłaszcza na temat ich pochodzenia, wartości spożywczej, zawartości chemii i pestycydów,

4. NAJWAŻNIEJSZE: stworzyć narzędzia- konkretnie stronę internetowa na której rolnicy i wytwórcy będą mogli ogłosić i wystawić swoje plony oraz poinformować klientów gdzie będą ( w jakim mieście), jaka będzie forma odbioru, kiedy i za ile.

Wszystkie te działania pozwolą nam na stworzenie rzetelnej bazy rolników/ wytwórców od których każdy z konsumentów będzie mógł uzyskać dostęp do zdrowej żywności, której tak bardzo nam brak w dzisiejszych czasach, gdzie z każdej strony jesteśmy bombardowani szkodliwą chemią. Chcemy odwiedzać rolników, przeprowadzając ankietę oraz nawiązując relacje, ale także robiąc zdjęcia gospodarstwa tak abyś, jako osoba kupująca miał pewność, że produkty pochodzą od polskiego rolnika, nie są importowane, ani nie są z wielko- powierzchniowej hurtowni, czy też giełdy. Tym samym, sam poprzez swoje wybory wesprzesz polskiego rolnika z polskiego gospodarstwa rolnego (często rodzinnego). Będziesz miał do nich dostęp ponieważ, stworzymy narzędzie w postaci strony internetowej, na której rolnik będzie dodawał swoje produkty.

Wszystko odbędzie się BEZ POŚREDNIKÓW, dlatego będziesz miał dostęp do żywności w świetnych cenach.

KONKRETNIE już mamy:

Plony od rolnika już na FB- wejdź i kupuj

#wykupioną domenę i hosting www.plonyodrolnika.pl

#grafiki, loga

#część działań promocyjnych i marketingowych

#wstępnie pozyskane środki na utworzenie strony z grantu zewnętrznego


Jeszcze potrzebujemy:

#rzutnika i narzędzi do prezentacji, ale też sprzętu do nagrywania

#środków na pokrycie wizyt u rolników

#środków na opłacenie faktur za stronę internetową, przedłużenie domeny i hostingu- grant będzie nam wypłacony po realizacji zadania- najpierw musimy mieć środki na jego opłacenie. (środki ze zwrotu grantu zostaną przekazane na rozwój projektu i dotarcie do jeszcze większej liczby rolników)

#wynagrodzenia administratora danych

#spotów informacyjnych, działań marketingowych, pozycjonowania strony

#materiałów reklamowych i promocji< częściowo dzięki Wam już zrealizowane, dzięki temu promowaliśmy projekt np. Na Kongresie Kobiet w Jasionce w 2019r.>

#koszty prowadzenie biura


Jak to działa: rolnik wystawia swoje plony za pośrednictwem strony informując Cię gdzie, kiedy, z czym i za ile(cena) będzie, ty składasz zamówienie u rolnika (jeśli te produkty Cię interesują) i przyjeżdżasz po odbiór w wyznaczonym miejscu- płacąc na miejscu. Prawda, że proste! Dlatego WESPRZYJ NAS finansowo :)


Nazwa
Stowarzyszenie Postaw Na Zdrowie
Miasto
Jeżowe
Kod pocztowy
37-430
Ulica
Jeżowe 510
Telefon
508103197

NIP
6020137975
REGON
382311994
KRS
0000766330

Strona fanpage
https://www.facebook.com/Stowarzyszenie-Postaw-Na-Zdrowie-386808715384562/?view_public_for=386808715384562
Funkcja dostępna już wkrótce!

przez dotpay.pl
UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU