Stowarzyszenie "Ścieżka serca"

Organizacja
Dołączyła: 21.09.2017 | ID: 1071
ZACZNIJ WSPIERAĆ
Konto potwierdzone
Organizacja

Czy mają Państwo dzieci? Albo czy ktoś w Państwa rodzinie posiada dzieci? Jeśli tak, to czy chcieliby Państwo, żeby były one szczęśliwe? Statystyki pokazują, że osoby młode w wieku ok. 25 lat przeżywają kryzys ćwierćwiecza, jeśli nie rozwijają swojej inteligencji emocjonalnej. Zależy nam, aby wszyscy młodzi ludzie w Polsce byli szczęśliwi. To jest właśnie nasza misja. Jesteśmy jak kolibry, które symbolizując radość i szczęście, niosą prawdę i odsłaniają piękno życia. Dlatego mały kolorowy koliber, narysowany przez dziecko członkini stowarzyszenia, jest elementem naszego logotypu. Serduszko zaś informuje o tym, że uczymy dzieci i dorosłych, jak podążać za marzeniami swoją własną ścieżką serca.

Nasze stowarzyszenie prowadzi zajęcia m. in. w szkołach średnich, domach samotnej matki z zakresu poszerzania kompetencji osobistych pt. "Wychowanie do szczęścia". Przekazujemy na nich wiedzę na temat sztuki przebaczenia, radzenia sobie ze stresem, emocjami itd. Prowadzimy także nowatorskie, naukowe badania psychologiczne nad dziećmi nowej generacji, które stanowią fenomen naszych czasów. Te dzieci naprawdę zmieniają świat, a Ty możesz to zrobić wraz z nimi, wspierając naszą działalność. Zatem jak, przyłączysz się?

Drogi Darczyńco, Ty i Twoje wsparcie stanowią fundament naszej działalności. My jesteśmy tylko wykonawcami, ale to Ty umożliwiasz nam realizację misji. Kupując każde ubezpieczenie za pośrednictwem Idea Fair Play i wskazując naszą organizację, czynisz dobro i nie ponosisz dodatkowych kosztów. Każda taka decyzja uszczęśliwia całą rzeszę ludzi - dzieci i młodzież, które uczestniczą w naszych zajęciach, a dzięki Twojej darowiźnie dalej będę mogli to robić, dzieci nowej generacji i ich rodzice, którzy są spragnieni nowej wiedzy na temat ich niezwykłych pociech, oraz nasz zespół stowarzyszenia. Czasem tak niewiele, a może zdziałać cuda. Warto, prawda?

Nazwa
Ścieżka serca
Miasto
Wrocław
Kod pocztowy
54-206
Ulica
Legnicka 65
Telefon
+48607846479

NIP
8943102988
REGON
366981951
Funkcja dostępna już wkrótce!

przez dotpay.pl
UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU