Fundacja Uśmiech Szczęścia

Organizacja
Dołączyła: 19.05.2018 | ID: 5674
ZACZNIJ WSPIERAĆ
Konto potwierdzone
Organizacja
Głównym celem działalności Fundacji Uśmiech Szczęścia jest niesienie wszelkiego rodzaju pomocy dzieciom, osobom niepełnosprawnym oraz wszystkim, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej.
Swoje działania skupiamy głównie na pomocy dzieciom i młodzieży pochodzącej ze środowisk zagrożonych ubóstwem oraz z rodzin dysfunkcyjnych i patologicznych. Wspieramy także podopiecznych Domów Dziecka z wojwództwa lubelskiego. Prowadzimy dla dzieci: bezpłatne zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze, warsztaty techniczno – plastyczne, szkolenia i prezentacje mające na celu propagowanie i organizację wolontariatu, Organizujemy zbiórki/festyny/wycieczki/pikniki. Wspieramy talenty i uzdolnia wśród dzieci i młodzieży oraz udzielamy pomocy w wejściu w dorosłe i samodzielne życie.

Bezpłatne warsztaty dla dzieci Akcja trwa: cały czas

Zapraszamy dzieci w wieku 7–12 lat na cykl bezpłatnych zimowych warsztatów techniczno – plastycznych. Od 15 listopada do 29 lutego można rozwijać swoje pasje i umiejętności podczas warsztatów prowadzonych przez naszych wolontariuszy. Na zajęciach zaprojektujemy i stworzymy m.in. kartki i dekoracje świąteczne, klucz andrzejkowy, serca walentynkowe.
Nazwa
Uśmiech-Szczęścia
Miasto
Lublin
Kod pocztowy
20-410
Ulica
1-Go Maja 51

NIP
7123368273
REGON
369988557
KRS
0000727954

Strona www
https://www.usmiechszczescia.pl
Strona fanpage
https://www.facebook.com/FundacjaUsmiechSzczescia/
Funkcja dostępna już wkrótce!

przez dotpay.pl
Jesteś podopiecznym organizacji Uśmiech-Szczęścia?
Zarejestruj się jako podopieczny tej organizacji
UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU