Fundacja Węgielek – fundacja na rzecz humanitarnego i godnego traktowania zwierząt

Organizacja
Dołączyła: 23.11.2015 | ID: 89
ZACZNIJ WSPIERAĆ
Konto potwierdzone
Organizacja


Maltretowany, wychudzony, odrzucony, adoptowany ze Schroniska w fatalnym stanie...
Węgielek mimo krzywdy jaka go spotkała kochał ludzi nade wszystko. Spędził w bezpiecznym, własnym domu ostatnie miesiące swego kociego życia.

Węgielek odszedł, pozostawiając nam wspomnienia i ogrom miłości jaką nas darzył. Tą miłością i ciepłem postanowiliśmy podzielić się z kolejnymi zwierzakami w potrzebie.
W 2012 roku powstała Fundacja Węgielek by móc pomagać. Ratujemy to co najcenniejsze, najważniejsze i niezastąpione – życie.

Fundacja zajmuje się niesieniem pomocy zwierzętom, które padły ofiarami ludzkiej bezmyślności, okrucieństwa i niehumanitarnego traktowania. Pod swoją opiekę przyjmujemy głównie zwierzęta chore, niedomagające, wymagające intensywnego leczenia, stałej opieki lekarzy weterynarii, a nierzadko wsparcia specjalistów w dziedzinach behawiorystki i rehabilitacji zwierząt (zoofizjoterapii).
onych przez lekarzy na czas leczenia. Zwierzaków w potrzebie jest co raz więcej. Wydatki związane z naszą misją stale rosną, dlatego wspierając naszą fundację przyczyniasz się do codziennego "uśmiechu" naszych podopiecznych.


Nazwa
Węgielek
Miasto
Piotrowice
Kod pocztowy
55-311
Ulica
Piotrowice 46A
Telefon
504575332

NIP
9131615089
REGON
021919876
KRS
0000424825

Strona www
http://fundacjawegielek.org/
Strona fanpage
https://www.facebook.com/fundacjawegielek/?fref=ts
Funkcja dostępna już wkrótce!

przez dotpay.pl
UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU