17.04.2018

W tym tygodniu zachęcamy Was do wsparcia Fundacji Rak'n'Roll, która zmienia schematy myślenia o chorobie nowotworowej i działa na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka. Zaraża pozytywną energią i odczarowuje chorobę, dając ludziom siłę do zdrowienia. Dzięki pozytywnym projektom Fundacji Rak’n’Roll wiele kobiet chorych na raka zaczęło walczyć o swoją kobiecość w chorobie, o to, aby chorować godnie i żyć z radością.

Jednym z takich projektów jest kampania Boskie Matki. Ten program, prowadzony przez Fundację Rak’n’Roll otacza opieką kobiety w ciąży chore na raka, oferując kompleksową opiekę medyczną, psychologiczną, a nawet urodową. Eksperci podkreślają, że podczas ciąży można leczyć się onkologicznie i urodzić zdrowe dziecko. Fundacja nakreśla problem, będący dramatem jednostki i wprowadza go do przestrzeni publicznej. 

Wspieranie pięknych działań jeszcze nigdy nie było tak proste. Wystarczy, że wybierzesz dowolne ubezpieczenie w jednym z ponad 30 towarzystw, a Idea Fair Play przekaże darowiznę na działania Rak'n'Roll bez dodatkowych kosztów dla Ciebie. Warto pomagać! 

Wystarczy, że klikniesz tutaj i wybierzesz opcję "Zacznij wspierać". 

Zobacz wszystkie aktualności